Про нас
Хто ми?

Нас звуть Наталя та Етері. Коли ми були юні, ми поспішали жити: хотілося більше нових людей, емоцій, вражень, речей. Ми не встигали, ми мчали по життю як швидкий потяг і тільки краєвиди мерехтіли за вікном, дуже часто нечіткі як плями.
Зараз ми подорослішали і починаємо цінувати якісь речі. Ми стільки всього спробували, що добре розуміємо, на що варто витрачати час, а на що ні. Ми насолоджуємося гарною їжею, класним оточенням, розумними фільмами, повільними бесідами. Ми купуємо менше речей і кількість дає місце якості. Ми більше не економимо на собі, якісній їжі чи сні.

Під час пошуків найкращої постільної білизни ми зрештою зробили своє. Найкраще. Однокольорове. Льняне. З думками про море.

Тому що люди, що живуть біля моря, - особливі. Зі жвавими очима, з вигорілим на сонці волоссям, сміливі, потужні, але водночас м'які, з плавною ходою, вони не поспішають, не біжать. Вони тут і зараз, насолоджуються кожною краплиною життя.
Чому льон?

Льон - це натуральна тканина, це означає, що вам буде дуже комфортно спати. Льон - міцна тканина і з часом стає іще і м'якою. Краса льону полягає в його природній недосконалості, легкій пом'ятості, що звільнить ваш час від необхідності прасування та додасть вашій спальні природності та стилю.

Льон охолоджує влітку і зігріває взимку, дуже приємний на дотик та формує залежність. Так, після льону ви не згодитесь більше на іншу постіль!